Új lehetőségek a Talentum Alapítványnál

Szervezetünk új lehetőségeket kínál nem csak szenvedélybetegek számára, amelyben fejlődhet a test és a lélek egyaránt, valamint segítünk, hogy a problémából megoldandó feladat legyen. Ennek érdekében több csoportot indítunk be, amelyhez várjuk a még csatlakozni vágyókat:

Személyiségfejlesztő csoport: február 25 (csütörtök) 17:30

Fotó klub: március 4 (péntek) 14:00

Torna: minden héten kedden és pénteken 14:00

Művészetterápiás foglalkozás: minden hónap 4. péntekén (január 29, február 26, március 25, április 22, május 27, június 24, július 22, augusztus 26, szeptember 23, október 28, november 25.)

Receptklub: minden hónap első péntekje 13:00 (március 4, április 1, május 6, június 3, július 1, augusztus 5, szeptember 2, október 7, november 4, december 2)

Tervezett foglalkozások:

Zenekuckó, ahol gitározni is tanulhatsz, vagy gyakorolhatsz (csütörtökönként)

Mondj igent az életre – Szerhasználói Klub

Hozzátartozói csoport

Foglalkozásaink folyamatosan bővülnek, érdemes minket követni facebookon vagy twitteren!

Minden foglalkozásunk díjmentes!